קולט לחות קטן למשרד

באקלים הסביבתי השורר בישראל, שליטה על הטמפרטורה והלחות במפעלים ובתעשייה הנה משהו שאנו מבצעים יום ביומו. כאשר האקלים נוח, התפוקה בעבודה עולה וכך גם התוצר. שהותם של העובדים ו/או האורחים הנם מאוד פרקטיים ונעימים ובלי קשר איכות חיינו משתפרת בהרבה. אנחנו בחברת א.ח.י.ר מערכות חרטנו על דגלנו להביא ללקוחותינו פתרונות קרים לימים חמים ופתרונות חמים לימים קרים ואנו גאים להציע לשוק הרחב את מגוון מוצרינו הטובים ביותר למטרות אלו.

חברת א.ח.י.ר מערכות, בניהולו של רבה יונתן, הנה חברה ותיקה ומנוסה ביותר בענף האוורור והחימום בישראל ופעילה בתחום מזה מספר שנים. בתקופה זו יצרנו מוניטין של מקצועיות ושירות מעל לכול.

צבירת ניסיון רב ולקוחות מרוצים רבים. גם חברות בין לאומיות מהידועות והמובילות בתחום מכירים ומוקירים את המקצועיות שלנו וזיכו אותנו בשיתוף הפעולה הבלעדי לייבוא ושיווק של מוצריהם בארץ.

לחברת א.ח.י.ר מערכות מגוון רחב של מכונות למגוון אפליקציות הן לשימוש התעשייתי והן לשוק המוסדי. היחידות נוחות וידידותיות למשתמש הן בהתקנה והן בשימוש היומיומי, חלקן ניידות וכולן יעילות וקלות לתפעול. אנשי המקצוע שלנו יתאימו את המוצר המתאים ביותר לכל לקוח ולקוח ויתכננו את ההתקנה עד לפרט האחרון כדי להבטיח שביעות רצון מלאה.

כל המוצרים המיובאים והמשווקים על ידינו מאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי, ומגובים באחריות ובשירות אמין, מקצועי ומהיר של חברת א.ח.י.ר מערכות הניתנים בפריסה ארצית.

לחברה גם מחלקת השכרת ציוד לאירועים שנותנת פתרון זמני לגיבוי או תגבור לקיום אירועים כנסים וכו’. ניתן לשכור את המכונות להתקנה והפעלה עצמית, או להזמין שירות מלא הכולל הובלה, התקנה והפעלה במהלך כל האירוע. מוצרי א.ח.י.ר מערכות יבטיחו שלאורחים שלכם יהיה נעים ונוח בזמן האירוע שלכם בכל נקודה בארץ ולכל מזג אוויר.

אתם מוזמנים לבדוק אתרים שימושיים שאספנו עבורכם. אתרים שיעזרו לכם לקבל החלטה ולדעת יותר.

למידע נוסף חייגו 08-9999032 או השאירו פרטים