מזגנים ניידים

במדינה כמו ישראל, שבה האקלים חם ברוב ימות השנה, קשה מאוד להסתדר בלי מיזוג אוויר. בעבר אנשים היו מסתמכים על מאווררים כדי לקרר את עצמם ואת הבית אך היעילות שלהם נמוכה מאוד. עם הזמן יותר ויותר אנשים יכלו להרשות לעצמם מזגנים ויעילותם של המזגנים עלתה. לכן התרגלנו כולנו לחיות כמעט מגיל אפס עם מזגן. אך לא כל אחד יכול להתקין מזגן בביתו.
מי ששוכר דירה, למשל, לא תמיד יכול להתקין מזגן קבוע בדירה מפאת חוסר מקום או סירוב של בעל הדירה. לכן התפתחה נישה חדשה בשוק המזגנים – מזגנים ניידים.

מהם מזגנים ניידים?

מזגנים ניידים הם מזגנים לכל דבר. הם פועלים בדיוק באותה שיטה של דחיסת גז ועיבויו כדי לקרר את האוויר ופיזור האוויר הקר בסביבה. ההבדל היחיד בין מזגן נייד למזגנים רגילים הוא שהם, מזגנים ניידים, קלים יותר ממזגנים רגילים, תופסים פחות מקום וניתנים לשינוע על גלגלים. כך, ניתן לרכוש אחד מסוגי מזגנים ניידים לבית ולהעביר אותו בכל פעם לחדר אותו רוצים לקרר.

זהו פתרון אידיאלי למי שלא יכול או רוצה להתקין מזגן בכל חדר או מזגן מפוצל בכל הדירה.

מזגנים ניידים – יתרונות מרובים

למזגנים ניידים יש כמה יתרונות ההופכים אותם לפתרון מעולה עבר אנשים רבים. ראשית, וחשוב ביותר, השימוש הנקודתי של מזגנים ניידים שפועלים בחדר אחד בכל פעם הופך אותם לירוקים יותר, שכן הם חוסכים באנרגיה. ומכיוון שהם חוסכים באנרגיה, מזגנים ניידים חוסכים לך כסף.

יתרון נוסף של מזגנים ניידים הוא שלפעולת הקירור שלהם נלווה גם אפקט של ייבוש האוויר. לכן, מזגנים ניידים הם אידיאלים לשימוש באקלים לח, כמו באיזורי החוף של מדינת ישראל, שכן הם יוצרים אפקט נעים יותר בחדר.

מזגנים ניידים קלים במיוחד לשימוש והתקנה, שכן הם לא דורשים התקנה של צנרת או שבירת חלון. כל מה שצריך הוא למקם אותם, לארגן את האוורור המתאים לפי ההוראות הנלוות ולהנות מאוויר קר ונעים.

ולסיום, מזגנים ניידים מודרניים מגיעים בדרך כלל עם מסנני אוויר אשר תורמים לפעילות המזגן ומשפרים את איכות האוויר בחדר.

למידע נוסף חייגו 08-9999032 או השאירו פרטים