למה מאוורר תעשייתי

אחד המאפיינים הבולטים (לטוב ולרע) של החיים במדינת ישראל הוא האקלים החם ממנו אנו נהנים במשך רוב השנה. לא משנה אם אתם מתגוררים במישור החוף, בהרי ירושלים, בדרום הארץ או בצפונה, אתם ודאי מכירים את התחושה המעיקה של לשבת בבית החם, כשהאוויר עומד והזיעה ניגרת.

לא פלא, אם כן, שישראל היא אחת הצרכניות הגדולות בעולם של פתרונות קירור. בכל בית ועסק ניתן למצוא שלל פתרונות לקירור ואוורור החלל כאשר אחד הפופולריים ביותר, והיעילים ביותר, הוא מאוורר תעשייתי נייד.

 

מאוורר נייד – הפופולרי במשפחת המאווררים

מאוורר הוא מכשיר פשוט הפועל בעזרת כנפיים המסתובבות בכוח חשמלי ודוחפות את האוויר שמולן. פעולת המאוורר יוצרת סירקולציה בחדר אשר גורמת לאווירה נעימה יותר וכמו כן מצננת את הגופים המצויים במגע עם האוויר הנע.

ישנם סוגים רבים של מאווררים הנבדלים אלו מאלו בגודל, הספק המנוע ואופן מיקומם בחדר. ומכל הסוגים, אין ספק שהפופולרי ביותר הוא מאוורר נייד.

 

שלוש הצורות של מאוורר נייד

מאוורר נייד מגיע בדרך כלל בשלוש תצורות. ישנו המאוורר השולחני הקלאסי, שהוא תמיד מאוורר נייד קטן אותו מניחים על השולחן.

מאוורר זה הוא בעל הספק נמוך ומסוגל לצנן שטח קטן מאוד, לכן נוטים להניח אותו קרוב יחסית אל הגוף. תצורה אחרת היא מאוורר נייד על מוט. זהו סוג שהיה פופולרי במשך שנים ארוכות (ועדיין שומר על פופולריות). מדובר במאוורר הקבוע על מוט הניתן לכוונון.

מאוורר נייד זה נוח מאוד לשימוש שכן ניתן לקבוע את גובהו בהתאם לצורך ולהזיז אותו בקלות מחדר לחדר. מאווררים אלו בדרך כלל מסוגלים להסתובב על הציר האופקי במהלך הפעולה וכך לפזר את האוויר בשטח רחב יותר בחדר. בנוסף, מאווררים אלו מסוגלים לפעול בכמה עוצמות.

התצורה השלישית של מאוורר נייד היא החדשה ביותר והפכה לנפוצה בשנים האחרונות. אלו הם מאווררי הרצפה. מאוורר נייד שכזה מורכב בתוך קופסת פלסטיק שניתן להניח על הרצפה וכך המאוורר יוצר סירקולציה של אוויר בגובה הרצפה. מאוורר זה פועל בעוצמות משתנות וניתן לקבוע את כיוון יציאת האוויר.

כמובן שהוא ניתן לשינוע נוח מחדר לחדר ולכן הוא נוח במיוחד לשימוש.

למידע נוסף חייגו 08-9999032 או השאירו פרטים