למה מאוורר תעשייתי

במדינה חמה כמו ישראל קשה להתנהל בלי פתרונות אוורור וקירור יעילים. גם בבית וגם בעסק, בדרך כלל אנחנו נאלצים להשתמש במערכות קירור כדי שנוכל לחיות ולעבוד בסביבה נעימה. מה שנכון עבור הבית, נכון פי עשרות מונים עבור העסק. עסקים רבים תלויים באוורור וקירור של סביבתם על מנת להתקיים ולתפקד בצורה תקינה.

לדוגמה, לולים גדולים המכילים אלפי תרנגולות חייבים מערכת אוורור יעילה שתצנן את הרוחות בתוך הלול ותדאג לאספקת אוויר טרייה עבור התרנגולות. תחום אחר בו צריכים אוורור מתמיד הוא במפעלים העושים שימוש בחומרים נדיפים ובמכונות הפולטות חום רב.

וגם בעסקים המשרתים קהל יש צורך באוורור, למשל, בגני אירועים הפועלים בקיץ. אחד הפתרונות היעילים ביותר לעסקים אלו הוא מאוורר תעשייתי.

מאוורר תעשייתי הוא שם כוללני המתייחס למגוון רחב של מאווררים גדולים הפועלים בהספק גבוה, ולכן הם שונים מהמאווררים הביתיים המוכרים לנו. מאוורר נייד תעשייתי יעיל במיוחד כשהטמפרטורה לא גבוהה במיוחד, כמו לדוגמה בימי האביב, זאת משום שהמאוורר מסוגל להתמודד עם טמפרטורת הסביבה על ידי פיזור משבי רוח לכיוונים מסוימים אשר מקלים ומצננים את האזור אליהם הם פונים.

מאוורר תעשייתי יתקשה להתמודד בסביבה חמה במיוחד שכן כל מה שהוא יעשה הוא לפזר אוויר חם ולא יצליח להשיג אפקט קירור משמעותי. במצב זה מומלץ להשתמש במצנן אוויר או במזגן.

למה מאוורר תעשייתי מותאם לעסק שלך?

היתרון הגדול של מאוורר תעשייתי הוא שקיים מבחר גדול מאוד של מאווררים ולכן ניתן להתאים אותם בצורה המושלמת לעסק שלך. ניתן לרכוש או לשכור מאוורר תעשייתי התלוי מהתקרה, מוצמד אל הקיר או ניצב על עמוד. מאוורר תעשייתי על עמוד נייד יותר מהאחרים וניתן לשנע אותו במהלך העבודה, אך הוא תופס מקום חיוני, מה שלא קורה אצל המאווררים האחרים.

בנוסף, ניתן למצוא היום גדלים שונים של מאוורר תעשייתי, החל ממאווררים בינוניים המיועדים לחללים קטנים וכלה במאווררי ענק המיועדים לאוורור של חללים גדולים כמו שטחי אחסון וכדומה.

למה מאוורר תעשייתי חוסך כסף?

השימוש במאוורר תעשייתי חסכוני הן באנרגיה והן בכסף, מכיוון שהמאוורר צורך חשמל רק על מנת להפעיל את המנוע, שלא כמו במערכות קירור אחרות הדורשות הפעלת מדחסים, מערכות אינסטלציה וכדומה. לכן מאוורר תעשייתי הוא פתרון מצוין לעסקים.

למידע נוסף חייגו 08-9999032 או השאירו פרטים