מאווררים תעשייתיים

מאווררים תעשייתיים הם לא המאוורים הביתיים המוכרים לנו, אלא מאווררים גדולים ומסיביים, בעלי מנועים חזקים הבנויים לעבודה מאומצת לאורך זמן. מאווררים תעשייתיים הם אביזר חיוני מאוד עבור בתי עסק בישראל הנאלצים להתמודד עם האקלים החם השורה בארץ כמעט בכל עונות השנה.

ניתן למצוא מאווררים תעשייתיים בסוגים שונים של בתי עסק, מפעלים ומחסנים. למשל, מפעלי תעשייה הממוקמים בהאנגרים סגורים חייבים להשתמש במאווררים תעשייתיים כדי לשמור על אוויר טרי וקריר באיזורים בהם פועלות מכונות המפיצות חום. מאווררים תעשייתיים חיוניים מאוד גם במפעלים בהם נעשה שימוש בחומרים נדיפים או מסוכנים.

סוג נוסף של תעשייה בו נעשה שימוש נרחב במאווררים תעשייתיים הוא תעשיית החקלאות, בה ניתן למצוא מאווררים תעשייתיים במחסני תוצרת חקלאית, בלולים ורפתות וכדומה. מלבד עסקים אלו, יש עוד סוג אחד שעושה שימוש מכשיר מאוורר תעשייתי ואלו הם עסקים המשרתים לקוחות במקומות פתוחים, בעיקר מסעדות וגני אירועים.

יתרונותיהם של מאווררים תעשייתיים

במדינה חמה כמו ישראל ניתן למצוא פתרונות קירור מסוגים רבים. לכל פתרון יתרונות וחסרונות. מה היתרונות של מאווררים תעשייתיים?

מאווררים תעשייתיים wind master

ראשית, מאווררים תעשייתיים הם חסכונים וירוקים. הרכיב היחיד שצורך אנרגיה במאווררים תעשייתיים הוא המנוע, בניגוד למערכות מורכבות יותר כמו מזגנים שבהם פועלים גם מדחסים ומערכות אינסטלציה. לכן, מאווררים תעשייתיים צורכים פחות אנרגיה, מה שהופך אותם לידידותיים יותר לסביבה וגם לחסכוניים יותר מבחינה כלכלית.

שנית, מאווררים תעשייתיים באים בצורות וגדלים רבים, ולכן ניתן להתאים מערך אוורור המתאים בדיוק עבור העסק שלכם. ניתן לתלות את המאווררים התעשייתיים מהתקרה או מהקיר, או להציב אותם על הרצפה (ואז קל לשנע אותם ממקום למקום) – אך יש לזכור שמאווררים תעשייתיים המוצבים על הרצפה תופסים מקום ויש להיערך בהתאם.

מאווררים תעשייתיים TERMOTECNICA PERICOLI EOS

לסיום, לאחר שסקרנו את יתרונות השימוש במכשיר מאוורר תעשייתי, יש לציין שמאווררים אלו יעילים לסביבות מסוימות ולעונות מסוימות. כאשר מדובר באיזור מאוד לח ומאוד חם, המאווררים התעשייתיים מתקשים להשפיע לאורך זמן על הסביבה והשפעתם מורגשת באיזורים נקודתיים. כמו כן, כאשר הטמפרטורות גבוהות, המאווררים מתקשים ליצור אפקט מקרר של ממש. במצב זה מומלץ לשקול שימוש במערכות חזקות יותר.

למידע נוסף חייגו 08-9999032 או השאירו פרטים