מכירת מזגנים

בימינו קשה לחשוב איך אפשר לחיות ללא מזגן. אנחנו כל כך רגילים להסתובב בחללים ממוזגים בכל שעות היממה, בין אם זה בקיץ ובין אם זה בחורף, שנראה שאנחנו כבר לא מסוגלים להסתדר בלעדיהם. לכן מכירת מזגנים הופכת ליותר ויותר פופולארית כשרוכשים בית חדש או פותחים עסק. קיימות שתי דרכים עיקריות להצטיידות במזגנים. הראשונה היא מכירת מזגנים שבה רוכשים מהחנות מזגן בקנייה חד פעמית, והשניה היא השכרת מזגן שבה שוכרים מזגנים לתקופה מוגבלת. לא פעם אנשים חושבים שהשכרת מזגנים משתלמת יותר כי עלותה, לכאורה, נמוכה יותר, אך אין זה בהכרח כך. האמת היא שיש לבחון כל מקרה לגופו ולכל דבר יתרונות וחסרונות.

 

יתרונות מכירת מזגנים

יש כמה יתרונות לבחירהם באפשרות של מכירת מזגנים (לעומת השכרת מזגנים) לקירור הבית או העסק. מכירת מזגנים נשארת לאורך זמן. לאחר שבוחרים את סוגי המזגנים המבוקשים ומתכננים את מיקומם בבית או בעסק, מערכת הקירור קבועה ולא נהוג לבצע בה שינויים תדירים. לכן, כשאתם רוכשים מזגנים אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שאתם מקבלים מערכת יציבה שתשאר אתכם לשנים ארוכות. שלא כמה השכרת מזגנים, מכירת מזגנים כרוכה בתשלום חד פעמי וקבוע שלאחריו חדלות ההוצאות על המזגנים.

 

חסרונות מכירת מזגנים

החסרון המרכזי במכירת מזגנים הוא שהמערכת המותקנת קבועה וקשה להחליף אותה בתדירות גבוהה, אם יש צורך בכך. אם הצרכים שלכם הם כאלו הדורשים ניידות גבוהה של המזגנים, לא מומלץ לרכוש מזגנים אלא עדיף להשתמש במזגנים ניידים. אנשים רבים בוחרים לשכור מזגנים ניידים ולהחליפם מדי כמה חודשים אך ניתן כמובן לרכוש מזגנים ניידים.

 

דברים שיש לזכור בעת מכירת מזגנים

כשהולכים לחנות לבחור מזגנים, יש לבוא מוכנים. מומלץ להביא שרטוט של מבנה הדירה או העסק על מנת שתוכלו לבחון יחד את צרכי המיזוג. למשל, חדרים הפונים דרומה דורשים בדרך כלל יותר מיזוג (במיוחד בקיץ) מחדרים צפוניים, לכן מומלץ להשתמש במזגנים חזקים יותר בחדרים אלו. בנוסף, מומלץ לבדוק מראש את תשתיות הבית: נקודות החשמל והצנרת בעיקר, שכן יש להתאים את מערכות המיזוג למערכות אלו.

למידע נוסף חייגו 08-9999032 או השאירו פרטים