תנור חימום בגז

תנור חימום בגז – בטיחות ויעילות

כאשר מדובר על חימום פנימי, יותר ויותר אנשים שוקלים לרכוש תנור חימום בגז ישנם מספר גדול למדי של מודלים של תנור חימום בגז אשר מעוצבים עבור שימוש פנימי, ושעונים לכל דרישות הבטיחות, מה שהופך אותם לבטוחים עבור שימוש ביתי.

 

מחממים ניידים עשויים להיות שימושיים אם רוצים לחמם חדר שאינו מחומם ע"י מערכת ההסקה המרכזית, או כאשר מוסיפים חדר שחסר בו הסקה מרכזית מובנית – במקרים כאלו, תמיד טוב כשיש מחמם חלל נייד בסביבה עבור הימים והלילות הקרירים. תנור חימום בגז נייד בדרך כלל יותר זולים להפעלה מאשר מרבית הדגמים של מחממי חלל חשמליים, במיוחד מחממים חשמליים שאינם מקרינים חום.

תנור חימום בגז

אז והיום – מחממים על בסיס פרופן – פשוט ונוח

אם כי הם לא היו כל כך נוחים לשימוש בעבר, כיום תנור חימום בגז מודרני הוא בדרך כלל קל מאוד לשימוש, ובנוסף גם בטיחותי ונייד. תחשבו, הוא גם מכשיר מאוד נגיש במקרה של הפסקת חשמל בחורף, במיוחד אם אתה סומך על חשמל להפעיל את מערכת ההסקה שלך. באופנים רבים, תמיד טוב שיהיה מחמם אשר פועל על בסיס דלק חילופי השונה מכוח המניע את המערכת ההסקה הרגילה, במקרה והבלתי נמנע מתרחש בחורף. תהיה שמח שיש לך מחמם נוסף במקרה כזה.

 

שימושים פופולאריים של תנור חימום בגז

  • תנור חימום בגז קיים כבר שנים, ובין הסוגים הפופולאריים ביותר נמנים המחממים המבוססים על פרופן הנתלים על הקיר ומותקנים גבוה זה מפנה שטח עבודה מקסימאלי, ומכיוון שמוסכים בדרך כלל חשופים לרוחות מנשבות, אוורור דל בדרך כלל אינו מהווה בעיה כאשר מתקינים תנור חימום בגז בתוך המוסך.
  • בנוסף, פרופן הוא ככל הנראה הגז הפופולארי כאשר מדובר בחימום אזורי פטיו (חצר פנימית הפתוחה לשמיים) ושטחים חיצוניים. בדרך כלל, תנור חימום בגזלפטיו מכיל את בקבוק גז הפרופן בחלק התחתון של המחמם. סוגים אלו של תנורי פטיו הם ניידים מאוד, ורבים מהם מצוידים בגלגלים על מנת שניתן יהיה לגלגל אותם מפה לשם. כיוון שמשתמשים בהם בחוץ, אוורור אינו מהווה בעיה, וניתן להשתמש בהם באופן בטיחותי ובמשך תקופות ארוכות אם נדרש, מבלי לגרום לבעיה כלשהיא.

אם כי בטיחות הינה נושא מדאיג לגבי חימום על בסיס גז פרופן, במיוחד אם הוא אינו מותקן כראוי, כיום רוב החימום על בסיס גז פרופן שנמצא בשימוש בתוך הבית חייב לפעול לפי מספר לא מבוטל של כללי בטיחות. הסכנות הגדולות ביותר עורבים במקרים בהם מחממים ניידים המבוססים על גז פרופן נמצאים בשימוש בתוך אוהלים, קרוונים או ביתני צייד קטנים. אם תנורי חימום בגז משמשים בצריף הקמפינג שלך, או בכל חלל סגור, יש לוודא שהאזור מאוורר היטב.

 

במידה וגם אתה רוצה לחסוך כסף על חימום הבית או הפטיו. במידה וגם אתה רוצה ליהנות מחימום איכותי, בטיחותי וידידותי לסביבה- צור קשר עוד היום ונציגנו יעניקו לך את פתרונות החימום היעילים והאיכותיים ביותר – ובמחיר שווה לכל כיס

למידע נוסף חייגו 08-9999032 או השאירו פרטים